Terapi & Uygulamalarımız:


Randevu Ve Müşteri Destek

Randevu sistemiyle beklemeden önceden hazırlanmış dakik hizmetlerle müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Randevulu Hizmetlerimiz
Bay&Bayan Kuaför, Ağda hizmetleri, Cilt Bakımları, Yüz Bakımları, Masaj, Ağrı Tedavileri

Sertifikalı Profosiyonel Ekip

Yüksek nitelikli masaj terapistlerimizin tümü, Masaj Terapisinin en yüksek standartlarını sağlamak için Fizyoterapistler tarafından izlenir ve denetlenir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmaktayız.

Masaj Türü: iSVEÇ MASAJI

Masaj Paket Türü: 60DK

iSVEÇ MASAJI

İsveç masaj teknikleri , masajın yapıldığı sıraya göre oldukça spesifik olmaları nedeniyle diğer masaj tekniklerinden farklıdır . Bu teknikler diğer masaj türlerinden daha derin bir baskı uygular ve ayrıca kanın oksijenlenmesini arttırdığı ve laktik ve ürik asitler gibi metabolik atıkları kas dokularından saldıkları bilinmektedir. İsveç Masaj TeknikleriBu, egzersizin kaslarda laktik asit birikmesine neden olduğunu tespit eden sporcular için , masajın yerinden çıkabileceği ve taze oksijenli kanla değiştirilebileceğini belirleyen sporcular için özellikle önemli olabilir. İsveç masaj teknikleri sadece fiziksel stresi azaltmak için değil aynı zamanda duygusal stresi azaltmak için yardımcı olabilir ve başka tıbbi ve terapötik kullanımlara sahip olabilir . İsveç masajının eklem ağrısını ve sertliğini azaltmaya yardımcı olduğu ve osteoartrit hastalarına da yardım ettiği bilinmektedi

iSVEÇ MASAJININ FAYDALARI
  • Kan ve oksijen dolaşımının iyileştirilmesi.
  • Vücudu dengeler.
  • Bağışıklık seviyelerini yükseltir.
  • Uyku bozukluklarını hafifletir.
  • Gergin kasları ve eklem ağrısını hafifletir.
  • Vücuda enerji verir ve vücut gerginliğini giderir.
  • Migrenleri rahatlatır.
Diyarbakır Lara Masaj, konukların sonuçlara ulaşma konusundaki beklentilerini aşan mükemmel bir masaj sunmaktayız. Hizmet ve olanakları özenle sunma konusunda titiziz.